MANŽDÍRNICE UNITED -1.FC NEMOJOV

04.09.2009 14:00

4.9. 2009

Po měsíční pauze jsme opět nastoupili k utkání Dvorské KLMF. Tentokrát k již prvnímu čtvrfinále vyřazovacích bojů.

Jako vítěz skupiny B jsme narazili na 4.tým vyrovnané skupiny A ManŽdírnici United.

Zápas se hrál ve Dvoře na Bajráku - na domácím hřišti tohoto týmu. Pro nás premierový start na tomto „hřišti“…

Nastoupili jsme krom Vojty (svatba sestry v Itálii) v kompletním složení.

Od prvních minut se hrál velice bojovný fotbal,s vysokým nasazením na obou stranách. Bohužel vzhledem ke stavu hrací plochy se nedalo moc počítat s nějakou kombinací. Spíše se čekalo, kdo procpe po nějakém odrazu či chybě míč do branky. A to se jako prvnímu povedlo soupeři,kdy jsme po naší chybě v obraně inkasovali. První poločas skončil vedením soupeře 1:0.

Po změně stran jsme se snažili co nejvíce napadat soupeře a nedat mu prostor na rozehrávku. To se nám dařilo a dostávali jsme ho pod tlak. Bohužel jsme buď narazili na připraveného brankáře nebo jsme ani na poskakujícím terénu nezakončili. Pár minut před koncem jsme ale po rohovém kopu srovnali skore,když Mrca z voleje trefil přesně k tyči. Chvíli na to jsme  po pěkné kombinaci šli Mišákem do vedení,které jsme už do konce utkání udrželi. Za bojovný výkon jsme si nakonec odvezli cenné vítězství 2:1. Nutno dodat,že soupeř svoji kvalitu má a do odvety nás nečeká vůnec nic lehkého.